Tööpäeviti 09:00 - 17:00 / +372 513 0535

Tasuta õigusabi igal teisel teisipäeval

8. september 2015

 

Hea abivajaja!

 

STK Õigusbüroo alustas 2014. aasta juunikuus projektiga, mille raames osutavad  õigusbüroo juristid igal teisel teisipäeval abivajajatele tasuta õigusabi. Projekt on elluviimisest alates olnud väga menukas ning inimeste aina kasvav huvi viitab sellele, et nõudlus tasuta õigusabile on ka täna endiselt sama suur. Üle kolme aasta kestnud nõustamised on näidanud, et inimeste küsimused pärinevad reeglina täiesti tavapärasest olmeelu puudutavast problemaatikast ning kuna seadused ja õiguskeel on juriidilise hariduseta inimeste jaoks sageli liialt keerulised, siis leiame, et tasuta õigusabi aitab inimestel oma õigustest ja kohustustest paremini aru saada ning tõsta üleüldist õigusteadvust kogu ühiskonnas.

 

Meil on hea meel teatada, et oleme suvepuhkuselt tagasi ning jätkame tasuta õigusabi osutamisega igal teisel teisipäeval  õigusbüroo aadressil  F. R. Kreutzwaldi 3-2, Tallinn. Õigusnõustamise kestus on ühele registreerunule 30 minutit ning konsultatsioonile tulemiseks on vajalik end eelnevalt registreerida telefonil +372 6588 626 või kirjutada oma tulekusoovist e-postile info@stklaw.ee. Konsultatstiooniaja kinnitamiseks võetakse Teiega ise ühendust. Täpsematest tingimustest loe lähemalt siit.

 

Tuletame siinkohal meelde, et igal regsitreerunul on õigus (sh juristide soovitus) võtta nõustamisele kaasa küsimust puudutav dokumentatsioon ning esitada see juristidele ülevaatamiseks. Dokumendid aitavad sageli abivajaja küsimusest paremini aru saada ning toetavad juriste probleemküsimusele parima võimaliku lahenduse leidmisel.

 

Registreeri ja leiame Sinu murele lahenduse!

 

 

STK Õigusbüroo OÜ © 2016. Kõik õigused kaitstud. | info/at/stklaw.ee