Tööpäeviti 09:00 - 17:00 / +372 513 0535

Töötushüvitse maksmine

Avaleht Foorum Mul on küsimus töösuhete kohta Töötushüvitse maksmine

Viewing 5 reply threads
 • Autor
  Postitusi
  • #1694 Reply
   Anita
   Guest

   Tere! Mul selline probleem et mu mees tuli soomest ära 28 veebruar 2015 kui tal töö lõppes ja ta asus koheselt tööle eesti, kus ta töötas 3 kuud ja siis ta lasti lahti tervislikel põhjustel. ja nüüd ei taha töötukassa tööturaha maksmisel arvestada eelnevalt soomes töötatud kuud. juhtus just nii et need kolm kuud mis ta eestis töötas neid ei arvetata-arvestatakse kolmele kuule eelnevaid 9 kuud-aga need olid soomes ja neid ei arvestata üldse…see on täiesti mõistuse vastane…ja tööstaas on 9,9 aastat….peab ju ometigi midagi olema mis on meie poolt.see ei saa olla nii. nii ei saa olla EU-s.

  • #1760 Reply
   Anonymous
   Inactive

   Tere

   Töötutoetuse saamise õigus on töötul, kes on töötuna arvelevõtmisele eelnenud 12 kuu jooksul olnud vähemalt 180 päeva hõivatud tööga või tööga võrdsustatud tegevusega ja kelle kuu sissetulek on väiksem 31-kordsest töötutoetuse päevamäärast.

   Töö ja tööga võrdsustatud tegevus on töötamine töölepingu alusel või avalikus teenistuses Eestis või Eestist lähetatud töötajana välisriigis.

   Kuna seadus sätestab ranged reeglid töö ja tööga võrdsustatud tegevuse defineerimisel ning sellest tulenevalt toetuse maksmisel, siis Teie olukorras tuleb esmalt välja selgitada, mis riigi (kas Eesti või Soome) ettevõttega oli Teie mehel tööleping sõlmitud. Juhul, kui Teie mehel oli sõlmitud ametlik tööleping Soome firmaga ja kõik töötamisega seotud maksud laekusid Soome Vabariigile, siis ei ole tal paraku õigust töötutoetuse saamisele.

   Kui aga tegemist oli töölähetusega, siis töötutoetus saamise õigus on täiesti olemas ning Eesti Töötukassa ei saa jätta töötutoetuse maksmata.

   Lisaküsimuste korral olete alati teretulnud kontakteeruma meie juristidega.

   Heade soovidega

   Valeria Titova
   Jurist

  • #8735 Reply
   isotiarrossy
   Guest
  • #8779 Reply
   JasonBot
   Guest

   [url=http://indocinrx.com/]indocin[/url] [url=http://seroquel365.com/]seroquel medication[/url] [url=http://advairdisk.com/]advair disk[/url] [url=http://tadalafilm.com/]where to buy tadalafil 7.5mg[/url] [url=http://amoxicillinzt.com/]amoxicillin 500 mg price[/url] [url=http://benicar24.com/]benicar hct[/url] [url=http://iventolin.com/]ventolin inhaler for sale[/url] [url=http://prednisonestrd.com/]prednisone[/url] [url=http://tadalafilcls.com/]tadalafil otc canada[/url] [url=http://ampicillin24.com/]where can i buy ampicillin[/url]

  • #8808 Reply
   JudyBot
   Guest

   [url=https://amoxicillintz.com/]buy amoxicillin from canada[/url] [url=https://ciproflxn.com/]cipro antibiotic[/url] [url=https://amoxiltabs.com/]amoxil tablets 30mg[/url] [url=https://prozac.us.com/]buy prozac[/url] [url=https://metforminglc.com/]10 mg metformin 12.5[/url] [url=https://gabapentin.us.com/]gabapentin medication[/url] [url=https://valacyclovir.us.com/]acyclovir[/url] [url=https://zofran365.com/]4mg zofran[/url] [url=https://triamterene.us.com/]triamterene 50mg[/url] [url=https://clonidinemed.com/]clonidine hcl 0.1 mg[/url]

  • #8877 Reply
   KiaBot
   Guest

   [url=http://kamagratb.com/]buy real kamagra uk[/url]

Viewing 5 reply threads
Vasta: Töötushüvitse maksmine
Teie informatsioon:
− 4 = 4

STK Õigusbüroo OÜ © 2016. Kõik õigused kaitstud. | info/at/stklaw.ee