Tööpäeviti 09:00 - 17:00 / +372 53 852 302

Katrin ja Valeria

Kas töötasu võib maksta töötaja arvelduskontost erinevale arvele?

Avaleht Foorum Mul on küsimus töösuhete kohta Kas töötasu võib maksta töötaja arvelduskontost erinevale arvele?

Selles teemas on 1 vastus, 2 vastajat ning uuendati viimati  Katrin 4 years, 5 months tagasi.

  • Autor
    Postitusi
  • #596 Vasta

    Ljudmilla

    Korteriühistu võtab tööle majahoidjat,aga palub töötasu ülekanne teha teisele nimele avalduse alusel,kas on seaduse võimaldab seda teha.
    Lugupidamisega,
    Ljudmila
    Raamatupidaja

  • #597 Vasta

    Katrin
    Keymaster

    Tere Ljudmila,

    Teie küsimusele annab vastuse töölepingu seadus (TLS). TLS § 33 lg 4 sätestab, et tööandja peab kandma töötaja töötasu ja muu tasu töötaja määratud pangakontole, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Seega, kui töötaja on palunud avalduse alusel kanda oma töötasu teise isiku nimel olevale arveldusarvele, siis seadusest tulenevalt on tal see õigus olemas ning see on täiesti seaduslik.

    Heade soovidega
    Katrin Kiisk

Vasta: Kas töötasu võib maksta töötaja arvelduskontost erinevale arvele?
Teie informatsioon:




+ 28 = 31

STK Õigusbüroo OÜ © 2016. Kõik õigused kaitstud. | info/at/stklaw.ee