Tööpäeviti 09:00 - 17:00 / +372 513 0535

Kaks küsimust!

Avaleht Foorum Muud küsimused Kaks küsimust!

Viewing 1 reply thread
 • Autor
  Postitusi
  • #548 Reply
   Vilje Ratt
   Guest

   Mul selline mure.Olen lahutatud,aga minu laste isa oli võtnud kiirlaenu 300.€ ise ta tööl ei käinud ja tagasi ka ei ole maksnud, 4. aug suri tema,meie võtsime pärandi vastu ja oleme kohustatud ka võlad maksma. Võlg on juba 477.€ Tehti meile nüüd tagasimaksegraafik, esimene maksmine peab olema 15.sept.Küsimus ,kas neil on õigus nõuda tagasi nüüd veel tasumata intressid, tasumata teenustasu ja tasumata lepingutasu?

   Teine küsimus, Pärandiks on korter, aga üks pärandisaaja on alaealine, et kui tahame korterit nüüd müüa,siis ütles meile notar,et siis peab alaealise puhul olema kohtu luba,Kas see on õige, või on veel teistsuguseid variante.

   Ette tänades Vilje

  • #550 Reply
   Anonymous
   Inactive

   Tere

   1. Teie küsimusele vastamiseks oleks meil vaja laenulepinguga tutvuda, kuna hetkel ei ole arusaadav, kas teie endine abikaasa on enne surma asunud laenulepingust tulenevaid kohustusi täitma.

   Võimaluse korral saatke laenuleping aadressile: info@oiguskord.ee

   2. Selleks, et alaealisele lapsele kuuluva varaga tehinguid teha (ehk pärandatud korteri osa võõrandada), peab lapse seaduslikul esindajal ehk lapsevanemal olema kohtuluba. Käesolev kohustus tuleneb Perekonnaseaduse §-st 131.

Viewing 1 reply thread
Vasta: Kaks küsimust!
Teie informatsioon:
− 7 = 1

STK Õigusbüroo OÜ © 2016. Kõik õigused kaitstud. | info/at/stklaw.ee