Tööpäeviti 09:00 - 17:00 / +372 513 0535

Elatis

Avaleht Foorum Muud küsimused Elatis

 • This topic is empty.
Viewing 0 reply threads
 • Autor
  Postitusi
  • #9153 Reply
   Anu Lahesoo
   Guest

   Tere . Mul oleks küsimus seoses elatise maksmisega. Kahe lapse isalt on välja nõutud elatis aastast 2015 . Asi on antud kohtutäituri kätte ,kuna ta ei maksa.
   Mina emana saan Riigipoolset elisabi 200 € (100*2) .
   Sama aegaelt, on aga lapse isa on saatnud suvalisi summasi otse minu arvele ,ma pole teada andnud,kuna ma ei teadnud ja osanud arvatagi ,et see probleem on. Nüüd soovib kohtu täitur saada kõiki laekumisi ,mis on isa poolt tulnud,kuna olen saanud sama aegselt alusetult riigipoolset elatisabi. Laste isa pole teinud seda oma kontolt. Saatsin endale teada olevalt kõik laekumised ,kuid seal sees on ka summad mis on mõeldud lastele lihtsalt taskurahaks, mitte ei puuduta elatist. Saan aru ,et mina oleks pidanud teada andma täiturile ,aga Kas inimene, kes on keeldunud elatise maksmisest ja eirab ,ei peaks ise jagama selgitusi ja otsima välja kelle arvelt ja millal ta maksnud on? Miks pean mina seda tõestama , kui ei ole isegi kindlaid selgitusi pandud. Lihtsat makset või ülekannet ei tohiks ju arvestada,kui pole selgitust. Hetkel ma tunnen, et mina olen see ,kellele on tehtud liiga ja samas laste isa ,kes peaks toetama,lihtsalt naerab selle kõige peale. Ka kohtutäituri poolt ei ole suudetud välja selgitada ,kas ta käib tööl , kui jah , siis kus ja miks ta ei toeta nii ,nagu peaks.
   Kas Teie saaksite nõu anda, kuidas peaks sellises olukorras edasi tegutsema ? Või kuidas on Maksetega mis on tulnud küll vist tema poolt , aga ei ole kõigil selgitust ,et see elatis on? ja kuidas seda tõestada kui pole? Aitäh .

Viewing 0 reply threads
Vasta: Elatis
Teie informatsioon:
70 + = 76

STK Õigusbüroo OÜ © 2016. Kõik õigused kaitstud. | info/at/stklaw.ee